Pokud nám chcete vzkázat něco milého, můžete tady 🙂 :

59 komentářů u „

 1. Dnešní večer v Grandu byl fantastický. Dali jste nám zavzpomínat na hudbu našeho mládí. Váš bezchybný, temperamentní a bezprostřední projev je obdivuhodný. Díky!

  • Děkujeme,nám se hrálo skvěle,protože pro takové publikum je radost hrát. Energie proudila oběma směry ☺.

 2. Chci touto cestou,ač jsem to mohla a měla udělat hned včera na místě,moc poděkovat za krásnou muziku a příjemný večer.Jsem s vámi ráda.Alča.

 3. Hoši, ve čtvrtek v Z. ŠOPĚ to byl nepochybně pro všechny (pro mne stoprocentně) výjimečný večer věnovaný vyjimečnému člověku – kamarádovi. Atmosféra smutku naplněná vaší energií byla pro všechny mostem do dalších dnů bez Johnka. Byli jste úžasní.

  Moc díky
  a nahrajte prosím nějaké novější CD s vaší božskou Edith Piaf – vrabčákem.
  Lenka Žm.

 4. Výborný jazz. Zdraví Vás Mojmír Bernatík mladší. Jazz mám rád. Vaše dvd jsem předal starostce ve Vitčicích. Ukládají si do archivu. Předám ještě dvd do Pivína starostovi,mají tam nový kulturní sál. Mojmír

 5. Zdravím! Na webu Ponorky se uvádí, že tam 20.10. koncertujete, na vašich stránkách to ovšem tohle info chybí. Je tedy koncert v plánu?

 6. Zdravím z Hranic, parádní zážitek! Skvělá hudba i zpěv. A zpěvačce to moc slušelo, asi jsem se zamiloval…

  • HB band je parta nejen skvělých muzikantů, ale také moc příjemných lidí, proto byla atmosféra v Grandu v Uherském Hradišti tak milá a bezprostřední. Všechny si získala i zpěvačka Anni. Díky za krásný večer, přátelé!

 7. Děkuji za krásný zážitek v podání vaší kapely na ČUS konferenci.
  Parádní muzika, pan doktor Hartmann jako vždy okouzlující a paní doktorka zpěvačka úúúúúchvatná 🙂

 8. Jako vždycky ,byli jste úžasní, a možná ještě o chlup úžasnější.Moc děkujeme za atmosferu ,která byla skvělá jen díky Vám.Velice si vážíme toho, že jste přijeli. Děkujeme. Zuzana a Tonda

 9. Ahoj, zdravím celý HB Band, nedávno jsme měli možnost Vás poprvé slyšet v Jazz Tibetu. S manželem jsme šli jen na večeři, ale když jste začali hrát, bylo to přesně to, co máme společné. Proto jsme zůstali až do konce i když jsme věděli, že je to soukromý večírek. Moc jsme si to díky Vám po dlouhé době venku užili a chceme Vám za to poděkovat. Určitě příjdeme znovu, až bude další koncert – kdy to bude? Speciálně bych chtěla poděkovat Vaší vtipné zpěvačce, která Vám to celé rozzářila! Proč jsem se o ní na stránkách nic nedočetla? Hrajete skvěle, příjdeme brzy zase. Hodně příjemných vystoupení přejí Novotní z Huzové:)

  • Omlouvám se za opozděnou reakci, lehce jsem postonával :-). Јsme rádi, že se Vám naše muzika líbí a děkujeme. Zpěvačku јsem konečně aktualizoval, ale musím z ní vymámit lepší fotku.
   Ohledně dalsího hraní – moc často nehrajeme, takže nejlepší je sledovat náš kalendář, tuším, že někdy na jaře budeme hrát v Olomouci v hospodě Ponorka,v Litovli na loděnici a pravděpodobně zase v Jazz Tibet klubu.

 10. Zase po roce jsme měli možnost poslouchat Vaši skvělou
  muziku a opět jste byli úžasní. Moc děkujeme, Zuzana a Tonda

  P.S. a jako bonus k super hudbě i milí kluci – a holka ! 🙂

 11. Včerejší večer v Loučné nad Desnou byl opravdu skvělý, hraje vám to bezvadně, rádi přijedme na některé z vašich vystoupení. Zdeněk, Ivana

 12. Díky za vaše vždy naprosto profesionální a současně velmi živá vystoupení. Vaše hudba je balzám na duši. Doufám, že Iva Kevešová s vaší skupinou bude zpívat nadále.

  Broněk

 13. Ahoj, konecne jsem se dostal na Vase stranky. Jeste jednou dik za perfektni odpoledne az vecer na Javorovem na den deti. Pekne jsem si na parketu zaradil, vyzval k tanci par zenskych, no proste pohoda. Jen skoda, ze me odveleli moc brzo, nicmene zena uz telefonicky vyjadrovala urcite obavy z meho stavu……. Kazdopadne jeste jednou dik, hudba supr a hudebnici jakbysmet. Zatim teda v okoli Vyskova nemate nic ale treba se neco objevi a prijedeme se s zenou na vas zase podivat. Pisu na tabletu, tak !!!! Ahoj, Patrik

 14. Chci tímto moc poděkovat za včerejší uvolněné odpoledne a večer s Vaší skvělou muzikou. Už dlouho nám nebylo tak fajn. Zuzana a Tonda
  19.7.2013

 15. v rámci zpříjemnění večera, v pátek 27.4.,se chystáme podpořit celou skupinu svým potleskem. prosíme o rezervaci 6ti míst k sezení, ne na schodech ani na zemi, bude-li to jen trochu možné 🙂 byly bychom velice rády. s pozdravem sestry z ORNITOLOGIE

 16. I nám HB Band zpříjemňuje chvíle strávené na urologii i jinde… :).Zdraví všechny fanynky z FN.Těšíme se na koncert v Tibetu.Díky moc.
  PS.:Po krásném CD bychom rády přivítaly i plakáty,podepsané fotky a samolepky.

 17. S radostí Vám oznamuji,že Vaše produkce zpříjemňuje pobyt v zahraniční misi jak mně,tak dalším spolubojovníkům -příslušníkům ISAF-milovníkům tradičního jazu,not only z řad AČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *